Tootekood: T521D685M063ATE075
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521D685M063ATE075
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 6.8 µF, 63 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.075 ohm
Max operating temperature 125°C