Tootekood: T521D686M025ATE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521D686M025ATE070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 25 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.07 ohm
Max operating temperature 105°C