Tootekood: T521T336M016ATE050
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521T336M016ATE050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, T, 0.05 ohm
Max operating temperature 105°C