Tootekood: T521T476M12RATE090
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521T476M12RATE090
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 12.5 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, T, 0.09 ohm
Max operating temperature 105°C