Tootekood: T521V107M020ATE055
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521V107M020ATE055
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 20 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.055 ohm
Max operating temperature 125°C