Tootekood: T521V476M016ATE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521V476M016ATE070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.07 ohm
Max operating temperature 105°C