Tootekood: T521V686M020ATE050
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521V686M020ATE050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 20 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.05 ohm
Max operating temperature 105°C