Tootekood: T521W476M020ATE045
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521W476M020ATE045
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 20 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, W, 0.045 ohm
Max operating temperature 105°C