Tootekood: T521X227M016ANE035
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521X227M016ANE035
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.035 ohm
Max operating temperature 125°C