Tootekood: T521X476M035ANE030
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T521X476M035ANE030
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 35 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.03 ohm
Max operating temperature 125°C