Tootekood: T522V227M006AHE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T522V227M006AHE040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 6.3 V, T522 KO-CAP® Series, ± 20%, V, 0.04 ohm
Max operating temperature 105°C