Tootekood: T523H157M025APE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T523H157M025APE070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, ± 20%, 25 V, H, 0.07 ohm, 2924 [7361 Metric]
Max operating temperature 85°C