Tootekood: T523J227M016APE070
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T523J227M016APE070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, J, 0.07 ohm
Max operating temperature 85°C