Tootekood: T523T157M006APE030
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T523T157M006APE030
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, T, 0.03 ohm
Max operating temperature 105°C