Tootekood: T523W686M016APE100
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T523W686M016APE100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, W, 0.1 ohm
Max operating temperature 105°C