Tootekood: T525B336M016ATE090
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T525B336M016ATE090
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, 16 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.09 ohm
Max operating temperature 125°C