Tootekood: T530D337M004ATE006
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T530D337M004ATE006
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 4 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.006 ohm
Max operating temperature 125°C