Tootekood: T530X108M003ATE010
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T530X108M003ATE010
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 1000 µF, 3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.01 ohm
Max operating temperature 125°C