Tootekood: T530X687M004AHE005
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T530X687M004AHE005
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 680 µF, 4 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.005 ohm
Max operating temperature 125°C