Tootekood: T530Y337M006ATE006
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T530Y337M006ATE006
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 6.3 V, T52X KO-CAP® Series, ± 20%, Y, 0.006 ohm
Max operating temperature 125°C