Tootekood: T540D336M020BH6510
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T540D336M020BH6510
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, 20 V, T540 KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.075 ohm
Max operating temperature 125°C