Tootekood: T541D157M010AH6720
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T541D157M010AH6720
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 10 V, T541 KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.006 ohm
Max operating temperature 125°C