Tootekood: T541D227M010AH6620
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T541D227M010AH6620
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 10 V, T541 KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.006 ohm
Max operating temperature 125°C