Tootekood: T541X107M025AH6710
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T541X107M025AH6710
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 25 V, T541 KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.06 ohm
Max operating temperature 125°C