Tootekood: T541X337M010AH6530
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T541X337M010AH6530
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 10 V, T541 KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.005 ohm
Max operating temperature 125°C