Tootekood: T541X337M016BH6510
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T541X337M016BH6510
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 16 V, T541 KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.05 ohm
Max operating temperature 125°C