Tootekood: T541X476M035AH6710
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T541X476M035AH6710
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 35 V, T541 KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.06 ohm
Max operating temperature 125°C