Tootekood: T541X687M006AH6510
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T541X687M006AH6510
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 680 µF, 6.3 V, T541 KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.015 ohm
Max operating temperature 125°C