Tootekood: T543B476K010AHW035
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T543B476K010AHW035
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 10 V, T543 KO-CAP® Series, ± 10%, B, 0.035 ohm
Max operating temperature 105°C