Tootekood: T543O477M016AHE020
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T543O477M016AHE020
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 470 µF, 16 V, T543 KO-CAP® Series, ± 20%, O, 0.02 ohm
Max operating temperature 105°C