Tootekood: T543X106K063ATE075
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T543X106K063ATE075
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 10 µF, 63 V, T543 KO-CAP® Series, ± 10%, X, 0.075 ohm
Max operating temperature 125°C