Tootekood: T543X156M063AHE050
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T543X156M063AHE050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 15 µF, 63 V, T543 KO-CAP® Series, ± 20%, X, 0.05 ohm
Max operating temperature 125°C