Tootekood: T543X336K050AHE040
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T543X336K050AHE040
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 33 µF, 50 V, T543 KO-CAP® Series, ± 10%, X, 0.04 ohm
Max operating temperature 125°C