Tootekood: T543X687K006ATE018
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T543X687K006ATE018
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 680 µF, 6.3 V, T543 KO-CAP® Series, ± 10%, X, 0.018 ohm
Max operating temperature 125°C