Tootekood: T545V476M016ATE045
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T545V476M016ATE045
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, ± 20%, 16 V, V, 0.045 ohm, 2917 [7343 Metric]
Max operating temperature 105°C