Tootekood: T591B475M035ATE200
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T591B475M035ATE200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 4.7 µF, 35 V, T591 KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.2 ohm
Max operating temperature 125°C