Tootekood: T591D686M020ATE050
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T591D686M020ATE050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 20 V, T591 KO-CAP® Series, ± 20%, D, 0.05 ohm
Max operating temperature 125°C