Tootekood: T598B107M2R5ATE055
Tootja: KEMET
Tootja tootekood: T598B107M2R5ATE055
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 2.5 V, T598 KO-CAP® Series, ± 20%, B, 0.055 ohm
Max operating temperature 125°C