Tootekood: TAP104M050SCS
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP104M050SCS
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 0.1 µF, 50 V, TAP Series, ± 20%, Radial Leaded, 2.5 mm
Max operating temperature 125°C