Tootekood: TAP105K025CRS
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP105K025CRS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 1 µF, 25 V, TAP Series, ± 10%, Radial Leaded, 5 mm
Max operating temperature 125°C