Tootekood: TAP105M035SCS
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP105M035SCS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 1 µF, 35 V, TAP Series, ± 20%, Radial Leaded, 2.5 mm
Max operating temperature 125°C