Tootekood: TAP106K016CRS
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP106K016CRS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 10 µF, 16 V, TAP Series, ± 10%, Radial Leaded, 5 mm
Max operating temperature 125°C