Tootekood: TAP106M035HSB
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP106M035HSB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 10 µF, 35 V, TAP Series, ± 20%, Radial Leaded, 6.35 mm
Max operating temperature 125°C