Tootekood: TAP224K035SRW
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP224K035SRW
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 0.22 µF, 35 V, TAP Series, ± 10%, Radial Leaded, 2.5 mm
Max operating temperature 125°C