Tootekood: TAP226K016BRW
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP226K016BRW
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 22 µF, 16 V, TAP Series, ± 10%, Radial Leaded, 5 mm
Max operating temperature 125°C