Tootekood: TAP334K035SCS
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP334K035SCS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 0.33 µF, 35 V, TAP Series, ± 10%, Radial Leaded, 2.5 mm
Max operating temperature 125°C