Tootekood: TAP474K035CRS
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP474K035CRS
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 0.47 µF, 35 V, TAP Series, ± 10%, Radial Leaded, 5 mm
Max operating temperature 125°C