Tootekood: TAP476K006CCS
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TAP476K006CCS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Capacitor, 47 µF, 6.3 V, TAP Series, ± 10%, Radial Leaded, 5 mm
Max operating temperature 125°C