Transistor: NPN; bipolar; 700V; 2.5A; 10W; TO3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
TBU205
Tootja: CDIL
Tootja tootekood: TBU205
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: NPN; bipolar; 700V; 2.5A; 10W; TO3
| Mounting | THT |
| Case | TO3 |
| Kind of package | bulk |
| Polarisation | bipolar |
| Type of transistor | NPN |
| Power dissipation | 10W |
| Collector current | 2.5A |
| Frequency | 4MHz |
| Collector-emitter voltage | 700V |