Tootekood: TCJA107M006R0150
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJA107M006R0150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 6.3 V, TCJ Series, ± 20%, A, 0.15 ohm
Max operating temperature 105°C